Bir Soru ; Sordum Net'in Bir Gizlilik Bildirimi Politikası var mı?

Forumla ilgili güncel duyuru ve uyarıları burada bulabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 889 kez

Bir Soru ; Sordum Net'in Bir Gizlilik Bildirimi Politikası var mı?

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Resim

Bugün internet sitelerini gezerken,bir forum sitesinin,"Gizlilik Bildirimi" yazısı gözüme takıldı.Şimdi benim sorum şu;

1.SordumNet'in böyle bir bildirimi mevcut mu?
2.Eğer mevcut ise ne sıklıkla bildirim güncelleniyor.?
3.Bir forum sitesi ne için gizlilik bildirimi yayınlamayı gerek görür?
4.Bu zorunlu bir yasal süreç midir.?
5.SordumNet, üyelerinin bilgilerinin gizliğini nasıl sağlar ve garanti altına alır?
6.Sordum'da bir hak ihlali meydana geldiğinde, yönetim buna nasıl bir tepki gösterir.?
7.Neden forum'un ana sayfasında Gizlilik Bildirimi ifadesi yoktur.?
8.BU ÖNEMLİ BİR SORU: Bu forum sitesi ilk yayın hayatına başladığı günden beri kötü niyetli korsanların saldırısına uğradımı? Ve bilgileri çalındı mı?
9.8.sorudaki olumsuz durumun olmaması için yönetim hangi güvenlik önlemlerini almıştır?

Bu sorular TRWE_2012'in tamamen merak ve güvenliğe verdiği önemden dolayı sorulmuş olup başka bir art niyet yoktur.Yönetim isterse cevaplar istemezse sessiz kalabilir.Veya konuyu silebilir.

TRWE_2012
SAKARYA 2016
En son TRWE_2012 tarafından 28 Şub 2016, 18:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4599 kez

Re: Bir Soru ; Sordum Net'in Bir Gizlilik Bildirimi Politikası var mı?

Mesaj gönderen velociraptor »

Başlıktaki resmi nerden aldığını merak ettim aylardır o logo kullanımıyor çünkü ? , sorularına gelince

İlk kayıt sırasında kurallar bellidir ve kabul ediyorumd emeden bir sonraki sayfaya geçirmez nedir bu kurallar ?

"sordum.net" (diğer anlamda "biz", "tarafımız", "bizim", "sordum.net", "https://www.sordum.net/forum") tarafından çoğaltılan, yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Eğer yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız o zaman lütfen "" mesaj panosuna giriş yapmayın ve/veya kullanmayın. Biz bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve sizi bilgilendirebiliriz, buna rağmen kendiniz düzenli olarak bu koşulları tekrar gözden geçirerek "" mesaj panosunu kullanmaya devam edebilirsiniz, yasal olarak sınırlı olan bu koşulların güncellenmesi ve/veya düzenlenmesi durumunda meydana gelebilecek değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Forumlarımız phpBB (diğer anlamda “onlar”, “onlara”, “onların”, “phpBB yazılımı”, “www.phpbb.com”, “phpBB Limited”, “phpBB Takımları”) tarafından güçlendirilmiştir -ki bu da “General Public License” (diğer anlamda “GPL” ya da “Genel Kamu Lisansı”) altında bir forum yazılımı olarak yayınlanmıştır ve bu yazılımı www.phpbb.com adresinden indirebilirsiniz. phpBB yazılımı sadece internet tabanlı tartışmaları kolaylaştırmak içindir; phpBB Limited müsaade edilebilir içerik ve/veya davranış olarak izin verdiğimiz ve/veya izin vermediğimiz şeylerden sorumlu değildir. phpBB hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bu adrese bakın: https://www.phpbb.com/.

Küfürlü, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik veya ülkenizin kanunlarını çiğneyici içerikler göndermemeyi kabul ediyorsunuz, "" mesaj panosu hangi ülkede barındırılıyorsa o ülkenin kanunları veya Uluslararası kanunlar geçerlidir. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce mesaj panosundan yasaklanırsınız ve eğer tarafımızca gerekli görülürse İnternet Servis Sağlayıcınız da haberdar edilir. Bütün mesajların IP adresi bu koşulların uygulanmasına yardımcı olmak için kaydedilmektedir. "" mesaj panosunda uygun gördüğümüz durumlarda ve zamanlarda herhangi bir başlığı silme, değiştirme, taşıma veya kapatma hakkımızın olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir hack saldırısı sonucunda bu bilgiler dağılırsa bundan "sordum.net" veya phpBB kesinlikle sorumlu değildir.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Bilgilendirdiğiniz için teşşekkürler ederim,ayrıca bu logo bir blog sitesiden tarafından http://i.imgur.com/QEh1bdu.png sitesine yüklenmiş,eğer bu konuda hassas olduğunuzu daha önceden bilseydim bu blog'u size bildirirdim.Ama siz yukarıdaki siteden bu blog2u bulabileceğinizi sanıyorum sayın admin......
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Site bulunmuştur.

http://www.internetkafa.com/sordum-net.html sitesinde logo .Sayın admin.........Bilginize

Resim

TRWE_2012
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Bilgilendirme için teşekkürler , daha dün anasayfadan yüzlerde başlık çalındı hergün tek tek başlıkları çalıyorlar , sanki yayımlayacaklar , site orda istediği zaman girip bakar , mantığı anlamıyorumki 2004 yılından beridir yayındayız (sadece 1,5 yıl kadar kapalı kaldık) ,

Logonun bulunduğu site arkadaşımızdır sorun yok
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

İlk defa duyuyorum sizden Başlık Hırsızlığını......! ,Bu yasal bir suç teşkil ediyor mu?

Bu blog için ne yapmayı düşünüyorsunuz doğrusu merak ettim(ben olsam peşine düşerdim bunun sonuçta bir emek var ortada)

Ayrıca trwe_2012 yukarıdaki logoyu bu forumlardaki paylaşımlardaki resimlerde site imzası olarak kullanmak için adminden izin talebinde bulunmaktadır.İzin veriyor musunuuz sayın Tarkan Bey (velociraptor) ................!

TRWE_2012
(Murat )
SAKARYA 2016
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Blog bu forumdan bir arkadaşımızın , kullanmasında bir sakınca yok , elbette sende kullanabilirsin
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Teşşekkürler sayın admin......!
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

lafı olmaz daha farklısı için bakınız

Resim
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Yukarıdaki daha sade ve güzel...Buda güzel de. biraz süslü...... :D
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Evet logo biraz caf caflı olmuş galiba
Kullanıcı avatarı
tn82
Moderator
Moderator
Teşekkür etti: 45 kez

Mesaj gönderen tn82 »

bence artık bir logo kullanılacak ise yeni olan kullanılmalı. Göze çarpıyor işte :) Hani eski tamam ama yeniyi aşina ettirilmeli. Yeni olan ile yola devam edilmeli geriye dönmeye gerek yok ki. Naçizane düşüncem. saygılar..
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

logo genelde beğeniliyor fakat eleştirenlerde biraz süslü bulduğunu söylemiyor değil , zevk meselesi sanırım