Yeni Alt Başlık Teklifi

Bu kısımda her türlü öneri, istek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.
talhakumcu
Bit
Bit

Yeni Alt Başlık Teklifi

Mesaj gönderen talhakumcu »

Tarkan Üstad :
1-İşletim sistemleri bölümünde '' BIOS'A DAİR'' başlığı altında bir alt başlık açılmasını öneriyorum. Burada çeşitli bios updateleri, programları ve bios açıklama ve püf noktaları verilebilir. Ne de olsa günümüzde çok kişide eski pc ve notbooklar var.

2-Yazılım ve software bölümünde ''USB BOOT'' başlığı altında bir alt başlık açılmasını öneriyorum. Günümüzde cd ler tarih olmak üzere. Artık dizüstü pc lerde cd okuyucu ve yazıcılar bile konmuyor. Bu nedenle not-net booklarda format, işletim sistemi kurmak bile usb den. Bu yüzden usb den boot ve usb den işletim sistemi kurmak hemen herkesin uğraştığı husus.

3-Teklif ettiğim her iki hususda ve açılması durumunda buralarda özellikle resimli ve videolu anlatımların olması ve ilgili konuların bu bölümlere taşınması faydalı ve ilgi çekici olur kanaatindeyim. Ayrıca foruma hareket gelmiş olur. Selam ve sevgiyle...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4593 kez

Re: Yeni Alt Başlık Teklifi

Mesaj gönderen velociraptor »

Önerin için teşekkürler , lakin her ikiside bir alt başlık olmak için konu olarak kapsamı fazla olmayan başlıklar diye düşünüyorum bilmem diğer arkadaşlar ne düşünür
Kullanıcı avatarı
GOG
Gigabyte3
Gigabyte3
Teşekkür etti: 9 kez
İletişim:

Mesaj gönderen GOG »

alt başlık yerine konu açmak daha mantıklı bence usb boot mesele 6-7 başlık acılır sınırlıdır yanı bios anakart göre bios update göre degişiriz ve hepini veremeyiz o yuzden kişi isterse yardımcı olmak gerekir bios işi biraz sakat çunku.
talhakumcu
Bit
Bit

Mesaj gönderen talhakumcu »

velociraptor yazdı:Önerin için teşekkürler , lakin her ikiside bir alt başlık olmak için konu olarak kapsamı fazla olmayan başlıklar diye düşünüyorum bilmem diğer arkadaşlar ne düşünür
Üstad, kapsamdan ziyade konuların önemine, karışıklığına, zorluğuna ve devamlılığına binaen teklif ettim. Çünkü herkes bu iki konuya kalkışmaya kolay kolay cesaret edemiyor. Her yerde (anlaşılır ve detaylı) kolay bulunmayan bu konuların bu forumda verilmesi de bu forumun farklarından biri olsun. Selam ve sevgiyle...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4593 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Sağolasın , soru geldikçe bilgimiz el verdiği ölçüde yardımcı olmaya çalışıyorduk bundan sonra daha bir fazla özen göstereceğiz
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2

Mesaj gönderen accept »

herşeye açık olmak gerekli tabiki.
bios kurçalamak çok hoşuma gidiyor.
Kullanıcı avatarı
yesilaygunes
Gigabyte2
Gigabyte2

Mesaj gönderen yesilaygunes »

Güzel profesyonel anlatımları her bölümde bir alt başlık altına alınsa güzel olurdu. Yönetici arkadaşlar dışında kimse o bölümde konu açamasın bir üye normal bir bölümde güzel bir anlatım yaparsa oraya taşıma yapılsa güzel bilgileri rahatlıkla bulunmasını kolaylaştırır.