İki bluetooth kulaklıktan aynı anda ses almak istiyorum

Windows 11 ile ilgili haber, bilgi ve ipucu Paylaşım alanıdır
Kullanıcı avatarı
Email Bot
Kilobyte1
Kilobyte1
Teşekkür etti: 1 kez

İki bluetooth kulaklıktan aynı anda ses almak istiyorum

Mesaj gönderen Email Bot »

Laptoptan film açıp 2 kişi bluetooth kulaklık kullanarak seyretmek istiyorum, kulaklıklar bağlanıyor ancak bir tanesinden ses geliyor, sistem windows 11 Home Single Language 23H2 is derlemesi: 22631.3155 bir kaç youtube videosunda vac(virtual audio kable), voicemeeter gibi programlar anlatılmış, denedim ancak sonuç alamadım. Bu problemle ilgili çözümünüz var mıdır?

videoda anlatılan tarifi denedim sonuç başarılı hem hoperlörden hem de kulaklıktan ses alabiliyorum ancak, iki bluetooth kulaklıktan aynı anda ses almak istiyorum
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4927 kez

Re: İki bluetooth kulaklıktan aynı anda ses almak istiyorum

Mesaj gönderen velociraptor »

Google ye biraz bakındım tüm kaynaklarda Bluetooth 5.0 veya üzeri olması gerektiği yazılıyor. Öncelikle bu desteğin sisteminizde olup olmadığını aşağıdaki uygulama ile bulun.
https://www.sordum.org/10772/bluetooth- ... nder-v1-4/
[color=#FF0000Bluetooth 5.0 veya üzeri değilse yapacak birşey yok[/color].

Bluetooth 5.0 veya üzeri ise :

Birbirleriyle eşleşebilecek Bluetooth ses cihazları kullandığınızdan emin olun. Cihazlarınız birbiriyle eşleşebiliyorsa bunları aynı anda Windows'a şu şekilde bağlayabilirsiniz:

1. Win Başlat menüsü > Bilgisayar Ayarları > Cihazlar > Bluetooth ve diğer cihazlar seçeneğine gidin .
2. Orta bölmedeki Bluetooth düğmesini açın . Oradan ilk hoparlördeki eşleştirme düğmesine basın.
3. Daha sonra Windows'ta Bluetooth veya başka bir cihaz ekle düğmesini tıklayın ve Bluetooth seçeneğini seçin.
4. Cihazınız mevcut Bluetooth cihazlarını aramaya başlamalıdır. Bu işlem tamamlandığında bağlanmak istediğiniz ses cihazına tıklayın. Son olarak eşleştirme işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Kaynak:
https://www.makeuseof.com/connect-multi ... s-windows/