Yes, Pix Me! (Sürükle bırak yöntemi ile resim paylaşın)Yakınlarınıza resim yollamak için birkaç aşamayı atlatmaktan bıktınızssa (emailinize login olun resmin upload edilmesini bekleyin...) kullanabileceğiniz pratik bir servis var: Yes, Pix Me! , sürükle bırak


yöntemi ile kolayca resimlerinizi paylaşmanıza olanak veren online bir servistir , ne bir kayıt nede login olma gerekliliği yoktur , maximum 3MB büyüklüğündeki resimleri paylaşabilirsiniz.

Güncelleme : Anasayfası kapatılmış

Arkadaslarinizin Ousturdugunuz online albüme resim yüklesinler


Varsayalim bir yere sinifca piknige girildi , yada bir geziye veya herhangi bir yere ve herkes yaninda Fotograf makinalarini getirdi ve fotograflar cekti herkesin cektigi fotograflari olusturdugunuz online albüme yükleyebilmeleri ve bu fotograflarin download edilebilmesi hos omazmiydi ? comemories.com sitesi tam olarak bunu sağliyor.

http://comemories.com/

ImageUP sürükle bırak metodu ile kolayca resim yükle


Web sayfanızda resim kullanacaksanız (ki kullanmadan olmuyor) bu resimleri biryerlere yüklemeniz icabediyor , eğer hostunuz varsa buraya yüklemek bir çözüm olabilir lakin bu oldukça fazla yer kaplayacaktır o nedenle birçokları bu resimleri resim paylaşım sitelerine yükler (mesela Imgur) işte ImageUP isimli yazılım Imgur servisine desktoptan direkt olarak resim yollamanıza olanak veriyor , yazılım portable olup sürükle bırak yöntemi ile resim yollamanıza izin veriyor

Anasayfası

iPiccy (Resimlerinizi online olarak editleyin)


Bircok online fotograf editleme sitesi var lakin ya kulanimlari karmasik ya üyelik gerektiriyor yada efektif degiller yani birden cok islem gerektiriyorlar , iPiccy ise kulanimi oldukca kolay olan bircok arac iceren bir resim editleme sitesidir.

http://ipiccy.com/


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha