Filelist Creator (Ayrıntılı dosya listeleri oluşturun)Mesela bir dosya içerisindeki tüm resimlerin bir listesini oluşturmanız gerekiyor yada yazdıracağınız Mp3 lerin bir dökümünü almak istiyorsunuz işte bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz bir yazılım :

Filelist Creator , portable olan yazılım ile kolayca değişik formatlarda (TXT ,CSV , GIF ,JPEG ,JPG ,BMP ,HTML ,HTM) listeler oluşturabilir ve saklayabilirsiniz , yazılım arayüzünde sol üst köşede indexi alınmak istenn dosyaların bir listesi bulunur , buraya sürükle bırak yöntemi ile dosyalar ilave edebilirsiniz , hemen altındaki bölmede liste görünümünü özelleştirebilir ve öngörünümünü görebilirsiniz. Filter butonundan listede yeralmasını istediğiniz formatları seçebilir istemediklerinizi çıkarabilirsiniz.

Anasayfası
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: sttmedia.com
Boyut: 817,32 KB
Sistem: Xp ve üzeri tüm windowslar

Dir2HTML (Dizini Html indexine çevirin)


Bir web sayfanız olsun yada olmasın arasıra bir dizinin içeriğinin döküm listesini almak gerekebilir işte Dir2HTML bu iş için kullanılabilecek freeware bir yazılımdır , böylece standart bir dizinin içeriğini birkaç tıkla html indexi şeklinde listeletebilirsiniz . arayüzünde yeralan Select folder ikonu ile indexi oluşturtabilirsiniz

Anasayfası
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: arclab.com
Boyut: 1.2 MB
Sistem: Xp ve üzeri tüm windowslar


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha