Sleepwalker (Windows a zaman ayarlı kapatma)Uyumadan önce filim izlemeyi yada müzik dinlemeyi, seviyormusunuz ? ya uyandığınızda laptopunuzun yada Pc nizin halen açık kalmış olması sizi rahatsız ediyormu işte çözümü ; Sleepwalker belirli bir süre

sonunda bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını sağlar yapabileceğiniz diğer ayarlamalar:
- kapatma
- yeniden başlatma
- Hibernate
- Log off
- Monitörü kapatma
- Ekran koruyucuyu devreye sokma
kullanışlı ayarlarından biride sistem belirli bir süre boşta kaldığında otomatik kapanmasını sağlamaktır (Aşağıdaki yerden ayarlanabilir)

Program bir şifre seçeneği de sunuyor olup başkalarının ayarları kurcalamasının önüne de geçebilmektedir

Download
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: Sphynx Soft Romania
Boyut: 7 MB
Sistem: Windows 2K / XP / Vista / 2003 / 2008 / NT

Auto Power Switch (Pc yada programlarınızın kapanışını programlayın)


Bir download yaparken bitmesini beklemek ve sonrada Pc yi kapatmak birçok kişinin yaptığı birşey oysa Pc yi otomatik kapatan yazılımlar ile (shutdown tools) downloadınız bittiğinde Pc nin otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz işte Auto Power Switch te bu yazılımlardan biri fakat elbetteki daha gelişmiş özellikleri mevcut mesela birden fazla programı belirli bir zamanda kapatabilirsiniz , program arayüzü renkli butonlardan oluşup Operating System ve Application olmak üzere iki mod u vardır .
1. Operating System modu : bütün güç yönetim ayarlarını içerir ; Shutdown, Restart, Log Off, Lock, Stand By, ve Hibernate.
2. Application modu : Bir veya birden fazla yazılımı belirli bir zaman sonra kapatmak yada çalıştırmak için kullanabileceğiniz bölümdür

Anasayfası
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: codeplex.com
Boyut: 661,5 KB
Sistem: Xp ve üzeri tüm windowslar


2 Yorum Var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha