Phrozen Skype REC (Skype konuşmalarını kaydedin)



VoIP (Voice Over Internet Protocol) arkadaşlarınız eş , dost ve aile bireyleri ile bağlantıda kalmanın en kolay yollarından biridir. Skype de Voip destekli en yaygın kullanılan free yazılımlardan biridir


gel gelelim konuşmaları kaydetme özelliği eksik sanıyorumki bunun sebebi de kişisel hak ve özgürlükler ile ilgili yasalarla ilintili , eğer skype konuşmalarını iş yada başkaca sebeplerle kaydetmek istiyorsanız Phrozen Skype REC isimli yazılıma göz atmanızda fayda var , yazılım hem konuşmaları kaydedebiliyor hemde WAV formatında saklayabiliyor. yazılım çalışırken bizi hiç rahatsız etmeyip arkaplanda işini hallediyor ayrıca indirdiğiniz paketin içinde hem kurulumlusu hemde portablesi yeralıyor.
Öncelikle Skype hesabınıza giriş yapın ve Phrozen Skype REC ı çalıştırın , sizden müsade isteyen bir ekran göreceksiniz orada Allow access butonuna basın (aşağıdaki resim)

yazılımın arayüzünde Refresh, Browse, Delete ve Open butonları yeralır fakat herhangi bir kayıt tuşu yeralmaz bunun anlamı yazılımın çalıştırılır çalıştırılmaz konuşmaları kaydetmeye başladığıdır . kaydı durdurmanın tek yolu yazılımı kapatmak yada konuşmaya son vermektir. Kayıt listesi ; kayıt tarihi konuşulan kişi ve kayıt büyüklüğü bilgilerini de içeriyor.

Bu kayıtlardan istediğinizi silebiliyorsunuz , eğer programın başka yere kaydetmesini istiyorsanız , Settings > The Program Settings kısmından başka bir yol tanımlayabilirsiniz

AnasayfasıDownload


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha