Malwarebytesı virüslerin bloklandığı Pc lere kurun


malwarebytes_chameleon
Birçok zararlı , Antivirüs yazılımlarının çalışmasını ve kurulmasını engeller böylece hem kullanıcı hemde admin için malware tespit edilmiş olsa bile kaldırılması güçleşir , zararlılar bu konuda


çeşitli teknikler kllanırlar bunlar arasında Antivirüs yazılım sitelerini başka sitelere yönlendirme , processes leri gözlemleyip antivirüse ait olanları varsa otomatik olarak bunları durdurmak... Malwarebytes te butür durumlara karşı Chameleon isminde bir yazılım geliştirdi bu yazılım Güvenlik yazılımlarının kurulmasının engellendiği Pc lerde kuruluyor . Chameleon u indirip zipten çıkardıktan sonra Help dosyasını çalıştırın , klasörde firefox.exe, iexplore.exe yada rundll32.exe gibi dosyala isimleri göreceksiniz tüm bunlar Antimalware dosyaları olup Help dosyası ile çalışır. arayüzünde yeralan mavi butonları tek tek deneyerek Güvenlik yazılımını çalıştırmayı deneyin (birinde çalışmıyorsa diğerine geçin)

chameleon2

eğer bir butona bastığınızda siyah dos ekranını görürseniz yazılım çalışmış demektir ve herhangi bir tuşa basıp kurulumu başlatın.

chameleon3

Malwarebytes in kurulumunun engellendiği Pc lerde Chameleonu deneyiniz


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha