Hola free VPN ile yasak tanımayın


hola_fee_vpn
İnternet yasakları ve sansür hergeçengün artıyor bazı hükümetler belirli site ve servisleri ülkelerinde yasaklıyorlar , en basitinden Youtubedeki videolarda bile bu yasaklarla karşılaşabiliyoruz


izlemek istediğimiz bir video bize "the selected video is not available in our region" yani bu video sizin ülke için yasak masasında bir uyarı çıkartabiliyor yasak aşmak için bence ilk denenmesi gereken yöntem Dns değişikliğidir çünkü ücretsiz ve limitsizdir , eğer başarılı olamıyorsa sonrasında VPN denenebilir , VPN lerin ücretsiz olanları genellikle çeşitli kısıtlamalar ile gelirler düşük hız , belirli bir kota , reklam ... Hola Free VPN piyasasına yeni girmiş olan bir servistir Windows ve pek yakında Android için de faliyete geçecek amacı yasak aşmak ve interneti Hızlandırmak , Google Chrome, Mozilla Firefox ve Apple Safari tarayıcı desteği de mevcut.
İki ana özelliği olan yasak aşma ve hızlandırma birlikte kullanılabilir . Yazılım ilk çalıştırıldığında tüm bağlantıları listeler ve sizin bağlı olduğunuzu yeşil ile gösterir (Aşağıdaki resim)

hola_connections

Mause nin ucunu soldaki Wi-Fi tabının üzerine getirdiğinizde ; toplam bağlantı süresi , gönderilen toplam veri ... gibi ayrıntıları içeren bir pencere açılacaktır

Hola2

Yasak aşmak için yazılım arayüzünden uygun yere bir tik atmak yeterlidir fakat yazılımın saatin yanındaki ikonuna tıkladığımızda açılan ekrandan hem hızlandırma hemde yasak aşma kısmına tik koymak daha pratiktir , sağ tıkladığınızda ise unblocker ayarlarına ulaşırsınız, arayüzünden ise aynı yere bayrak simgesine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Anasayfası


2 Yorum Var
  1. Avatar for Velociraptor
  2. Avatar for gahder

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Captcha