FileTool - aynı anda birden çok dosya ve klasör oluşturun


filetool
Herhangi bir dosya ve klasör oluşturmak oldukça kolaydır sağ tıklarsınız ve yeni dosya oluştur dersiniz , fakat on , yüz yada bin klasör oluşturmanız gerekiyorsa manuel bunu yapmak oldukça can sıkıcı


bir hal alacaktır hatta sayının arttığı durumlarda imkansızlaşacaktır , işte FileTool bu gibi durumlarda işimize yarayacaktır , free ve portable olan program 3 özellik sunmaktadır:
- Birden fazla dosya oluşturma
- Birden fazla klasör oluşturma
- Dosya kilitlemek

Program yazılımlarını test etmek isteyen Coderler için geliştirilmiş olmasına rağmen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir , özelliklede dosya ve klasör oluşturma işlevi belirli durumlarda işe yarayacaktır.

file_tool

Yazılımın dip kısmında dosya ve klasör oluşturma ile ilgili bütün seçenekler yeralmaktadır , tek yapmanız gereken dosya ve klasör oluşturulacak yeri seçip , kaç adet oluşturulacağını dosya ismini ve boyutunu belirlemek ve son olarak ta sol dipteki Create folder kutucuğuna tik koymaktır. Dosya kilitleme oopsiyonu ise bir dosya kilitli olduğunda yazılımların nasıl davranacaklarını belirlememize yardımcı olur mesela yeni bir file unlocker ı test ederken yada bir dosyaya erişim yazma vs. izni olmadığında yazılım nasıl davranıyor diye gözlemlemek için işe yarayabilir.

Anasayfası
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: Stefan (sourceforge.net)
Boyut: 364 kB
Sistem: Windows Xp ve üzeri sistemler


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha