Gmail , Facebook, Twitter... dan uyarılar chromeye gelsin


social-media
Facebook yada Twitter ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bir çok eklenti mevcut fakat zor olanı LinkedIn, Quora ... gibi diğerleri için bu işi yapan uygulamalar bulmakta , hatta bulsanız


bile birçok eklenti kurmak zorunda kalacaksınızdır işte Chime isimli eklenti tüm bunlara bir çözüm sunuyor , bir Chrome eklentisi olan Chime ile Gmail, Twitter, Facebook, Reddit, LinkedIn, Quora, Github, Flickr, Stack Overflow, ve Foursquare ile ilgili gelişmeler anında Masaüstünüze geliyor , işin güzel tarafı tüm uyarıları yönetebileceğiniz bir merkez var ve buradan istemediklerinizi elimine edebiliyorsunuz.

Chime1

Eklentiyi kurduktan sonra karşımıza çıkan ilk menüden bu servis seçimini yapabilirsiniz , üstteki resimdeki continue butonuna tıkladığınızda uyarıları almaya başlarsınız.

Chime-notification

Bütün uyarıları görmek için URL barının sağında kalan Chime ikonuna tıklayabilirsiniz

Chime3

Anasayfası

Eğer bu yazılıma bir alternatif ararsanız "The Notifications for everything" eklentisini deneyebilirsiniz (Sadece Chrome için)

The-Notifications-notification

Chime ile özellikleri benzer olmasına rağmen aynı değildir , Chime hesap hareketlerini kaydedip sonradan istediğiniz zaman bunları görebilmeniğze de olanak verir

The Notifications for everything


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha