TCPLogView (Bütün açık TCP bağlantılarınızı görün)


tcplogview0
Nirsoft , Windowslar için oldukça faydalı yazılımlar üreten bir kurum hatırlarsanız , internet bağlantınızı kötüye kullanan herhangi bir yazılımı tespit etmek için verdiğimiz CurrPorts yazılımı da


Nirsoft a aitti ve bu yazılım ile sisteminizdeki bütün açık port bağlantılarını görebildiğiniz gibi nete bağlanan yazılımları da kolayca tespit edebiliyordunuz işte TCPLogView de benzeri bir yazılımdır farkı ise CurrPorts ; TCP/IP ve UDP porlarının bağlantılarını içerirken, TCPLogView sadece o anda TCP portları ile oluşturulmuş olan bağlantıları listeler.

tcplogview

Her bir bağlantıda tarih ve saat , bağlantının açık yada kapalı olduğu bilgisi , uzak port , process ID ve ismi... eğer "IP to country" dosyasını indirirseniz bağlantının ülke bilgisini de göstertebiliyorsunuz. mevcut verileri HTML raporu şeklinde saklayabiliyorsunuz , yazılım anlık görüntü almamaktadır anlamı ; alacağınız rapordaki bağlantı dökümü az da olsa önceki kayıtları içerecektir , Windows Vista ve daha yeni bir sistem kullananlar Admin yetkilerinde çalıştırarak kullanmalıdırlar.

Anasayfası
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: nirsoft
Boyut: 70 kB
Sistem: Xp ve üzeri tüm Windowslar


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha