Anvi Startup Booster - Açılışı hızlandırın


speed_up_win
Bilgisayarınız olması gerekenden daha yavaş açılıyor , daha fazla ram ilave ettiniz fakat sonuca etkisi olmadı belkide yanlış yere bakıyorsunuzdur ve açılıştaki programlar buna neden oluyordur .

Anvi Startup Booster bir windows yazılımı olup açılıştaki uygulamaları , servisleri ve network ayarlarını gözlemleyip gereksizleri disable edebilir ,yazılım sistem açılış sürenizi hesaplayıp gösterir ilaveten disable edip sistem açılışını optimize edebileceğiniz bileşen sayısını da listeler , program arayüzünde başlangıç programları , servisler , sistem ve network ayarları yeralır dip kısımdaki rescan a tıklayıp optimize edilmesi gereken bileşen sayısını yeniden hesaplattırabilirsiniz.

Anvi-Startup-Booster

Yazılım uygulama ve servis sayısı hesaplamasını bitirince listeden gerekli komponentleri işaretleyip sağ dipte yeralan Boost butonuna basınız hemen sonrasında bir optimizasyon ekranı açılacaktır burada optimize edilen bileşen sayısını ve bunun açılışa etkisini görebilirsiniz.

Startup-Booster

Startup tabından açılıştaki programlardan hangilerinin başlamaması gerektiğini manuel de seçebiliriz , eğer servisleri disable deceksek bunu da services tabından yapabiliriz. eğer disable ettiğimiz bileşenleri eski haline getirmek istiyorsak restore tabı işimizi görecektir burada herbir bileşen ayrı ayrı seçilebileceği gibi toplu olarak hepsine tik te koyabiliriz ve sağ dipteli Restore butonuna basıp bunu uygulayabiliriz

Startup-Booster_Restore

Desteklediği sistemler: XP, Vista, 7 ve 8 - x86 ve x64

Anasayfası
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: anvisoft
Boyut: 12 MB
Sistem: Xp ve üzeri tüm Windowslar


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha