Metin belgelerini konuşturunKüçük bir araç ve reg kaydı ile 'Metin belgeleri'nin sağ tuş menüsüne "Speak" komudu ekleyerek, bu özelliği XP ve Vista'da kullanabilir ve belgelerinizi konusturabilirsiniz Öncelikle NirCmd.zip

indirelim , zip'den çıkartıp, "C:\Windows" dizinine atın.
Ardından, Speak.zip'i indirip , içindeki "speak.reg" kaydını çalıştırın artık herhangi bir metin belgesine "Speak" komutunu verirseniz, belgenin konuştuğunu duyabileceksiniz.

En iyi MP3 encoder


Denediklerim arasinda en iyisi Audiograbberdi ,Zaaten paralilar bes para etmez, tam üc tane denedim ve yaptiklari Mp3 leri sildim sonra bir Freeware buldum ki, iddia ediyorum en kral parali Software ye 5000 ceker (not: zaaten bu software de paraliydi sonra ne olduysa beles yaptilar) linki aşağıda:
audiograbber
Fakat lamesini de indirmeyi unutmayin:
https://lame.sourceforge.net/
Mp3 e cevirirken de :
1. öncelikle Lame yi bir dosyaya acin
2. Sonra Audiograbber i acin ve Mp3 butonuna clickleyip interner Encoder deyin ve Browse butonu ile encoder in yolunu gösterin (exe olani)
3. Hemen alttaki kutucuktan Lame ecoder128 bit ..... yi secin ve ok deyip cikin. NOT : son olarak ta CD yi takip el isaretine (grab) a clickleyin. zaaaten diger ayarlarini kurcalayip ögrenirsiniz


2 Yorum Var
  1. Avatar for Velociraptor
  2. Avatar for hakan can

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Captcha