Hiç duymadığımız Web tarayıcılarıFirefox, Chrome, Internet explorer, safari ve opera gibi tarayıcıları ya kullanıyoruzdur ya da en azından isimlerine aşinayızdır. Ama daha önce duymadığımız ve

enteresan özellikli tarayıcılar da var. Buyrun hep birlikte görelim:

Stainless
Stainless, google chrome'a karşı oluşturulmuş bir tarayıcıdır. en önemli özelliği ise aynı siteye farklı sekmelerden farklı kullanıcı hesapları ile bağlanabilmektir.
http://www.stainlessapp.com/
İşletim Sistemi: OS X Leopard ve Snow Leopard.

Maxthon
Maxthon, geniş ayarlanabilir özellikleri ve güvenliğiyle göze çarpıyor. Güvenlik açısından spyware, malware ve viruslere karşı korumaktadır. Ayrıca yaklaşık 1400 tane fonksiyonel plugin desteklemektedir.
maxthon
İşletim Sistemi: Windows

Sleipnir
SLEIPNIR, japonya'da en çok kullanılan tarayıcıdır. Aynı zamanda bu tarayıcıda da Plugin ve Skin desteği bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde özelleştirebilmeniz mümkün.
http://www.fenrir-inc.com/us/sleipnir/
İşletim Sistemi: Windows

Swiftfox
Swiftfox, firefox baz alınarak geliştirilmiş hızlı bir tarayıcıdır. En önemli özelliği ise firefox eklentilerini desteklemesidir. zaten görünüm olarak firefox'a çok benzemektedir.
http://getswiftfox.com/index.htm
İşletim Sistemi: Linux

Lunascape
Lunascape, dünyanın ilk ve tek üç motorlu tarayıcısıdır. hızlı ve hafif olan bu tarayıcı aynı zamanda firefox ve internet explorer eklentilerini desteklemekte ve kendi eklentileri de bulunmaktadır.
http://www.lunascape.tv/
İşletim Sistemi: windows

kaynak ve diger tarayicilar


2 Yorum Var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha