Online Düzeltme Merkezi (Fix It Center Online)Windows Kullanıcıları için güzel bir haber. Yaygın olarak bilgisayar ve aygıtlarda meydana gelen sorunları "online düzeltme merkezi" sayesinde otomatik olarak düzeltebileceğini duyurdu. Ayrıca bu uygulama

bilenen sorunlar kontrol edilip ve güncellemeler sayesinde sorunlar karışsında size yardım edecek. "Online düzeltme merkezi" senin işi otomatik yapan bir araç ile problemi teşhis edecek ve onaracak."Online düzeltme merkezi" ni interntet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar ile kullanabileceksiniz.
.
Basitçe uygulamayı indirebilir "Online düzeltme merkezi" nin programını ekrandaki adımları takip ederek kurabilirsiniz. istediğin bilgisayara yükleyip kullanabilirsiniz. "Online düzeltme merkezi" programı ile Microsoft un kütüpanesindeki en güncel çözülmüş sorunları kullanarak kendi kişisel bilgisayarınızdaki sorunları çözebilirsiniz.
Senin seçtiğini bağlı olmaksızın, sana senin bilgisayarında ne yapıldığı ve seçenekleri gösterir . Microsoft "Online düzeltme merkezi" bu Sorun çözmede yardımcı olan ve sorunları önceden engel olan bu araç ile şimdiki destedeğinden olmadığı kadar kolay destek sunuyor.
- Yüklemesi ve çalıştırması kolay
- Otomatiktir.
- Sorun önleyicidir.

"Online düzeltme merkezi" destekleyen işletim sistemleri:
* Windows XP SP3
* Windows XP Pro (64-bit) SP2
* Windows Vista
* Windows 7
* Windows Server 2003 SP2
* Windows Server 2008
* Windows Server 2008 R2
Temin edebileceğiniz Linkler: Link

ozaman ne yapacaz. hemen çalıştırı açacaz: Win Tuşu+R

regsvr32.exe %SystemRoot%\System32\msxml3.dll

yada bu komutu çalıştıraca CMD yazıp Dos ekranına yazsanız ise de olur.

böyle bu sorundan da kurtulmuş olursunuz

Çeviri: mendenn


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha