jQuery.popeye ile interaktif görsellerWeb sitenizde fotoğraf veya resimlerinizi farklı yöntemler ile ziyaretçilerinize sunmak isteyebilirsiniz. jQuery ile hazırlanan jQuery.popeye sayesinde web sitenizdeki tüm görselleri kişiselleştirebilirsiniz.


Gelişmiş interaktif görseller için hazırlanan jQuery.popeye sayesinde fotoğraflarınız ile slayt gösterileri hazırlayabilir, fotoğraflarınızın altına notlar yazabilir veya fotoğrafınızın orjinal/büyük halini aynı sayfada yayınlayabilirsiniz

jQuery.popeye sayesinde web sitesinin akışını bozmadan (yeni sayfa yüklemeden) farklı işlemler uygulayabilirsiniz. Sayfada yayınladığınız görselin orjinal (büyük) halini tooltip özelliği sayesinde yayınlayabilirsiniz.

Görsellerinize farklı renklerde hoş görünümlü çerçeveler ekleyebileceğiniz gibi görsellerinizin altına notlar da ekleyebilirisiniz. Bu sayede ziyaretçilerinizi web sitenizin akışını bozmadan bilgilendirebilirsiniz.

Birden fazla resmi aynı çerçeve içerisinde yayınlayabileceğiniz gibi resimleri değiştirmek için kullanılan ok tuşlarını görselin herhangi bir yerine koyabilir veya görselin üstüne geldiğinde ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak yayınlanan bu jQuery eklentisi; Firefox 3.5 , Safari 4, Opera 10.50, Chrome 4 desteğine sahip.

örnek uygulamaDownload


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha