pdfmyurl (web sayfalarını pdf ye çevirin)Önceki yazılarımızdan birinde bir web sayfasinin Pdf formatinda saklanmasi ile ilgli web sayfasini paylasmistik iste pdfmyurl de ayni amaca hizmet eden diger bir websayfasi , İnternet sitelerinde yer alan bilgileri


siteyi kayıt etmek yerine PDF formatına çevirerek de kullanabilirsiniz . PDFmyURL sitesi internet sitelerini PDF dosyalarına çeviriyor, size kalan ise dosyayı saklamak. İnternet sitelerini dergi lezzetinde okumak için de güzel bir uygulama ,PDFmyURL sitesine girip, adres satırına PDF’e çevireceğiniz sitenin adresini girin ve enter tuşuna basın. Site PDF oldu.
İnternet sitelerini PDF dosyasına çevirmek için hep PDFmyURL sitesine girmenize gerek yok. PDFmyURL sitesinde yer alan “Drag this bookmarklet” yazısının yanında yer alan PDFmyURL kutucuğunu internet tarayıcınızda sayfa işareti olarak kullanabilir, bulunduğunuz sitede bu kutucuğa tıklayarak siteyi doğrudan PDF dosyasına çevirebilirsiniz. Sitenizden bir link vererek bir internet sitesini PDF dosyası halinde indirebilmelerini sağlayabilirsiniz. örnek uygulama:
http://pdfmyurl.com?url=www.sordum.net

http://pdfmyurl.com/

lord_leo


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha