Excel e oldukça faydalı fonksiyonlar ekleyinExcel Accelerator , Excelde 2003 menüsüne dönme , rakami sayiya yada sayiyi rakama dönüstürme... gibi bircok faydali özelliklere kolayca ulasmanizi sağlayan bir eklentidir , indirdikten sonra calistirin ve

dosya menüsünden > Secenekler (Options) a gidin açılan sayfada add-in menüsünü secin ve dipteki go butonuna basin , Add-Ins pop-up windowsundan Excel Accelerator u tıklayıp ok deyin böylece Excel Accelerator tabi excel menüsünde görünecektir.

Download

ASAP Utilities (Excel'de sık kullandığınız 300'den fazla makro)


Excel'de sık kullandığınız 300'den fazla makroya ASAP Utilities ile ulaşabilirsiniz.Excel'de sık sık tekrarladığınız ve her seferinde saatlerinizi alan rutin bir işi makro hazırlayarak otomatikleştirebilmeniz mümkün. Ama bir süre sonra bu makrolar kontrolden çıkabiliyor. Bazen basit bir makrodaki kod hataları ile uğraşmak işi manuel yapmaktan daha çok vaktimizi alabiliyor. Peki ya en çok ihtiyacınız olan basit makroları hazır olan sunan bir paket olsaydı? Önceden test edilmiş. Hatalarından arındırılmış. Üstelik her biri tek tek isimlerilmiş, kategorilendirilmiş ve kolay erişim için ayrı bir ribbon tabı üzerinde simgeleriyle beraber dizilmiş. Böyle bir paketin hemde ücretsiz olarak sunulduğunu biliyor muydunuz?

Anasayfasi


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha