AA Scripter (Hazır Java Script Programı)Web sayfası tasarlayanlar bilir java script bazen sayfanin olmazssa olmazidir fakat bulmak ayrı bir derttir iste bu programla istediğiniz scriptlere ulaşabilirsiniz Yüzlerce script arşivi bulunan programdan


istediğinizi seçiyorsunuz ve kodlar karşınızda. Anasayfası kapalıdır

Php object kodu üreteci


PHP Object Generator açık kaynak kodlu bir php kodu üretecidir.bize sundugu formdaki php , database özelliklerini, object ismini, eklemek istediklerimizi v.s doldurup obje kodumuzu olusturuyoruz. önümüze gelen sayfada kodu zip dosyası olarak indirebilir yada direk text olarak kopyalayıp kodu alabiliyoruz. yardım için tutorial kısmına bakabilirsiniz ayrıca projenin blog sayfası google grubu plugins sayfası kaynak kodu bulunmaktadır.

En genis script arsivi


Yillardir aradigim özelliklerdeki , javascript , php script... leri bulmak için kullandigim oldukca genis arsive sahip bir sitedir ismi : hotscripts , (Tavsiyemdir)

Adobe Edge : Adobeden yeni animasyon olusturma araci


Web designerlarina animasyonlu icerik olusturmada yeni bir yardımcı yazılım yayimlandi , Adobe tarafindan downloada sunulan bu arac ile HTML5, JavaScript, and CSS3 kullanarak web sayfasina kolayca animasyon eklenebiliyor.

Anasayfasi


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha