Sitenize Canlı Destek ve Geribildirim UygulamasıPlupper, web sitenize aynı anda canlı chat, müşteri desteği, sıklıkla sorulan sorular özelliği, geri bildirim, admin iletişim gibi yararlı fonksiyonları tek bir panel ile sunabilen ve kurulumu oldukça basit olan


canlı destek ve geribildirim uygulamasıdır. Gerekli kodu siteye ekledikten sonra sol tarafta görülen resim benzeri bir ikon sayfanızda beliriyor. Basit bir canlı destekten çok öte fonksiyonları var. Sizinle panel aracılığı ile irtibata geçenlerin istatistiklerini tutabiliyorsunuz. Chat geçmişi tutulabiliyor. Panel görünümü değiştirilebiliyor. Ücretsiz olan sürümünün yanısıra ücretli olan faklı sürümleri de var.

Anasayfasi

Eğer yukarıdaki ugulama hayalinizdekini ile tam bağdaşmıyorsa ve kendiniz yapmak istiyorsanız ;

PHP ve jQuery ile Canlı Chat ve Destek Uygulaması


Nettus yine yaptı yapacağını ve çok faydalı bir web uygulaması olabilecek olan "adım adım PHP ve jQuery ile nasıl web tabanlı chat uygulaması yapılır" anlattı. Uygulama hem chat için de hem de canlı destek olarak kullanılabilir. Uygulama login ve logout sistemine göre işliyor. Sistem tamamen ajax arayüzü özellikleri ile donatılmış ve çoklu kullanıcı desteği de mevcut. Ayrıca bu sistemi değiştirerek çoklu chat odaları da oluşturabilir, yönetim paneli ekleyebilir ve avatar özelliği de kazandırabilirsiniz.

Anasayfasi


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha