Baslangıç sayfalarını kontrol edinMalumunuz, Internet Explorer altında kendini başlangıç sayfanız yapmak için çırpınan bir dolu site var. Başlangıçta bu Microsoft olur, ICQ yüklersiniz hop o gelir, bir başka site sizi kandırıp hit

alayım hesabına tıkla karayı al parayı şeklinde bir hileyle başlangıç sayfasına yerleşiverir. Ama özel bir başlangıç sayfası kullanmayı düşünmüyorsanız ve her Explorer ekranını açtığınızda bilmem ne kadar zaman o sitenin gelmesiyle uğraşıp stop, back butonları arasında cebelleşiyorsanız, en güzeli başlangıç sayfasını boş sayfa haline getirmek. Böylece tarayıcınızı açtığınızda yüklenmek için ıkınılması gerekmeyen boş ve beyaz bir sayfayı karşınıza alarak, zaman kaybetmeden gitmek istediğiniz adresin yolunu tutabilirsiniz.Bu huzura erişebilmek için Internet Explorer tarayıcınızı açın, yukarıdaki Tools (Araçlar) menüsünden Internet Options (Internet Ayarları) bölümüne girin. Açılan ekranda en üstte Home page ve içinde bir adres göreceksiniz. Bu adresin yazılı olduğu boşluğun altındaki üç butondan Use blank (Boş sayfa) olanına basın ve adres hanesinin "about:blank" şekline dönüştüğünü gördüğünüzde onaylayarak çıkın.

Internet explorer link problemleri


Bir sayfa linkine tikladiginizda / yada bir linke sağ tik yapip yeni sayfada ac dediginizde sayfa acilip yüklenmiyorsa muhtemelen internet explorerdeki baazi DLL datalari register olmamistir , bunu cözmek için başlat > calistir a sağidaki komutlari verelim ve ok e basalim:

regsvr32 urlmon.dll
actxprxy.dll
shdocvw.dll

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha