Yasal Uyarı
Sitemizi ziyaret ettiğiniz andan itibaren şu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
*Burada edindiğiniz bilgiler ile sorun yaşamanız halinde tüm haklarınızdan feragat etmiş olursunuz. Bu yazı, yazılı imza ile eşdeğerdir.

* Bu sitede yer alan konular tamamen bilgi,görüş ve tavsiye amaçlıdır.

*Kesin sonuç ve araştırma gereken konularda danışılması gereken yetkili yerlere danışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

*Bu uyarımız ile sitemizden okuyup da uyguladığınız bir konuda kesinlikle YASAL sorumluluk kabul etmiyoruz.

*Özgür iradeniz ile uyguladıklarınız ve karşılaştığınız sorunlardan sitemiz ve çalışanları sorumlu tutulamaz.

*5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre tüm okurlarımız paylaştıklarından kendileri sorumludur. Yorumlarınız denetimden geçse dahi ileriki günlerde karşılaşacağınız sorunlar ile bizi sorumlu tutamazsınız ve yorumunuz için hak iddia edemezsiniz.

* Sitemiz ile ilgili tüm şikayetleriniz ile ilgili iletişim linkinden iletişime geçtikten sonra size mutlaka dönülecek ve konuyla ilgilenilecektir.

Yayın İlkesi*

Sitemizin amacı hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmaktır. Bu ilkemiz gereği; herhangibi bir yayınımızdan dolayı hak iddia edeceğiniz bir unsur var ise, Telif hakkına konu olan ya da eserlerinin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, dolayısı ile yasal haklarının çiğnendiğini iddia eden, kişisel hak sahipleri yada meslek birlikleri bizimle iletişime geçtiğinde, şikayet edilen linkler tarafımızca incelenecek ve gerekli işlem editlenerek yada link kaldırma işlemi olarak tarafımızca müdahale edilecektir.

*Bu yazı yazılı imza ile eşdeğer olup, şayet bir uyarı veya bir istekte bulunmaksızın, hakkımızda yasal bir işlem başlatılamayacağını bildirmiş bulunmaktayız.

*Tüm Hakları Saklıdır © 2006-2018 Sitede yer alan bazı yazı ve resimler özgün içerik ve fikri çalışma olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yukarıdaki maddeyle ilgili sorularınız ve izin işlemleri için lütfen bizimle, iletişim sayfamız yoluyla temas kurunuz.