Microsoft Edgede Sörf Oyunu nasıl oynanır


Microsoft Edgede Sörf Oyunu nasıl oynanır
Microsoft Edge nin kararlı sürümü olan 83 piyasaya sürüldü ve EDGE yi yeni indirenlere veya güncelleme yapanlara artık bu yeni sürüm kurulmaktadır. Edge sürüm numaranızı öğrenmek için sağ üst

köşedeki Üç noktaya tıklayın aşağı açılır menüden "Yardım ve geri Bildirim" - "Microsoft EDGE hakkında" kısmına tıklamanız yeterlidir karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

Microsoft edge sürüm numarası nasıl bulunur

Eğer sizdeki sürüm numarası da 83 ve üzeri ise Gizli sörf oyununu oynayabilirsiniz demektir, değilse hemen güncelleyin, daha önce oyun yalnızca tarayıcının Canary, Dev ve Beta önizleme sürümlerinde mevcuttu.Bundan bir süre öce küçük yeğenim bize gelmişti tesadüf bu ya internet kesildi baktım Google chrome nin dinazor oyununu açtı hemen oynamaya başladı , şaşırıp sen bunu nerden biliyorsun dedim , sınıftan bir arkadaşı öğretmiş , sanırım bu yeni nesil bizim bir üst sürümümüz , herneyse birşekilde canınız sıkıldığında internetiniz de yoksa vakit geöirmek için EDGE nin gizli sörf oyununu oynayabilirsiniz aşağıda nasıl oynandığı ve kurallarından biraz bahsedeceğiz.

Edge chromium da gizli sörf oyunu oynayın

Basit bir oyun olan Sörf oyunu belirli engellerden kaçınmanızı gerektiriyor , hayatını uzatmak için toplayacağın kalpler ve sizi yavaşlatacak tuzakların olduğu bu oyuna başlamak için EDGE tarayıcısını açın ve URL satırına aşağıdaki kodu yapıştırın

edge://surf

Enter tuşuna bastığınızda karşınıza oyun gelecek ve ekranda hangi tuşları kullanmanız gerektiği belirtilecektir , Bir söfçü seçmek için sağ ve sol ok tuşlarına , Oyuna başlamak için ise Spacebar (Boşluk) tuşuna basmanız gerekir.

Microsoft EDGE sörf oyunu

Oyun ekranında sağ üst köşede bir ızgara menü bulunur buraya tıklayıp Oyun modunu değiştirebilirsiniz. Zaman denemesi modunda sonuca mümkün olan en kısa sürede ulaşmaya çalışmalısınız ayrıca giderken paraları toplamaya bakın. Zig zag modunda mümkün olduğunca kapıladan geçin çünkü bir kapıyı kaçırırsanız çizginiz sıfırlanır ama canlarınız bitene kadar oynayabilirsiniz.Yüksek görünürlük modu nesnelerin etrafındaki isabet kutularını vurgular ve böylece sudaki engellere çarpma şansınız azalacaktır.

Microsoft EDGE sörf oyunu modları

Her oyun modu, yüksek puanınızın kaydını tutar ve her yeni oyunda bir bildirim görürsünüz.İstatistiklerinizi oyun ayarları menüsünden de sıfırlayabilirsiniz. Adres barına edge://surf yazdıktan sonra Enter tuşuna basın ve Adres barının en sağındaki yıldız ikonuna tıklayıp Oyunu sık kullanılanlar çubuğuna ekleyin , Ardından sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayıp aşağı açılır menüden sırası ile ; sık kullanılanlar - sık kullanılanlar çubuğunu göster - Herzaman kısmına tik koyun böylece oyunu dilediğiniz zaman bir tıkla oynayabilirsiniz.

- Chromium EDGE de arama motoru Google olsun Burada

- EDGE Chromium otomatik kurulmasın Burada

- Microsoft EDGE chromium incelemesi Burada

- Edge Chromium un dilini değiştirelim Burada

- Chromium Edge kapanırken Gözatma verilerini temizlesin Burada

- Microsoft EDGE yi bloklayalım Burada

- Cromium Edge de İnternet Explorer Modunu etkinleştirin Burada

- Yeni EDGE de istenmeyen uygulamaları engelleyin Burada


4 Yorum Var
  1. Avatar for Velociraptor
  2. Avatar for shampuan
  3. Avatar for Velociraptor
  4. Avatar for Nedim

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Captcha