Concurrent RDP Patcher


Concurrent RDP Patcher
Windows için TeamViewer, VNC gibi birçok uzaktan bağlantı yazılımı mevcuttur,ancak Windows 7'deki yerleşik Uzak Masaüstü Bağlantısı özelliği halihazırda üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç bırakmaz gel


gelelim Uzak Masaüstü işlevi varsayılan olarak devre dışı bırakıldığı için öncelikle etkinleştirmeniz gerekir.Burada karşınıza iki seçenek çıkacaktır.

1. Herhangi bir uzak masaüstü sürümünü çalıştıran bilgisayarlardan yapılan bağlantılara izin ver (Az güvenli)
2. Yalnızca Uzak masaüstü'nü Ağ Düzeyinde Kimlik Doğrulama ile çalıştıran bilgisayarlardan yapılan bağlantılara izin ver (daha güvenli)

Windowsta uzak masaüstü bağlantısı

Windows 7 makinenizden XP veya Vista gibi farklı bir Windows sürümüne bağlantı kuruyorsanız, daha az güvenli seçeneği seçmeniz gerekir. Uzak sekmesinde yalnızca Uzaktan Yardım kutusunu görüyor ancak Uzak Masaüstü'nü görmüyorsanız, bunun nedeni Microsoft'un Windows sürümünüzde uyguladığı bazı kısıtlamalar olmasıdır. Yalnızca Windows 7 Professional, Ultimate ve Enterprise, Uzak Masaüstü'nden bağlantıları kabul edebilir fakat Windows 7 Starter, Home Basic ve Home Premium kabul etmez. Yinede Windows 7 Home Premium'da Uzak Masaüstü Bağlantısını tek bir tıklama ile etkinleştirebilen bir yama mevcuttur.

Concurrent RDP Patcher ile Windows 7 Home Premium'da Uzak Masaüstü Bağlantısı

Windows 7 Starter, Home Basic ve Home Premium da Concurrent RDP Patcher i kullanarak Uzak masaüstü bağlantısını aktif edebilirsiniz , işin güzel tarafı yapılan ayarların geri alınabilmesi, elbetteki bazı scriptler de termsvr.dll yi editleyebilir lakin geri alma seceneği sunmamaktadırlar. Peki bu program ne işe yarar derseniz : Program eşzamanlı bağlantıya imkan sağlamaktadır ve su aşağıdaki hatanın gercekleşmesini önlemektedir:
Uzak Masaüstü oturumunuz sona erdi. Uzak bilgisayara başka bir kullanıcı bağlandı, bu nedenle bağlantınız kesildi. Yeniden bağlanmayı deneyin veya ağ yöneticinize veya teknik destek grubunuza başvurun.... diye devam eden bir hata

Uzak masaüstü bağlantısı sonlandı

Concurrent RDP Patcher birden çok kullanıcının Uzak Masaüstü'nü kullanarak uzak bilgisayarı kontrol etmesine olanak tanır. Şaşırtıcı bir şekilde, bu araç Windows 7 Home Premium için Uzak Masaüstü Bağlantısını da etkinleştirir

Concurrent RDP Patcher

Varsayılan olarak, Uzak Masaüstü Bağlantısı yalnızca kendisine atanmış bir parolası olan bir kullanıcı hesabıyla oturum açmanıza izin verir. Boş parolalı kullanıcı hesapları, Uzak Masaüstü Bağlantısı ile oturum açmak için kullanılamaz . "Enable blank password logons (Boş parola oturumlarını etkinleştir)" onay kutusunu işaretleyerek bu kısıtlamayı kolayca atlayabilirsiniz. Concurrent RDP Patcher aracı, ilk olarak resmi Windows Media Center Topluluk forumu olan The Green Button'ın bir üyesi tarafından yayınlandı. Maalesef bu forum artık mevcut değil. yazılım, bir süre önce orijinal yazarı tarafından Windows 7 Service Pack 1 uyumluluğunu içerecek şekilde güncellendi.Windows 7'nin hem 32bit hem de 64bit sürümleriyle uyumludur.

Download | Download (Yandex) (şifre:sordum)

- Uzak masaüstü bağlantı port numarasını değiştirelim Burada

- Windows 10 da Uzak masaüstü bağlantısı Burada

- Uzak masaüstü (mstsc) hizmetini devre dişı bırakalım Burada

- Windows Uzaktan yardım özelliğini kapatalım Burada

- TeamViewer ile dosya transferi (adım adım resimli) Burada

- Laptoplar arası kablo ve internet kullanmadan dosya transferi Burada

- Telefondan Bilgisayara dosya aktarmanın en kolay yolu Burada

- Dosyalarınızı bir yere yüklemeden direkt paylaşın Burada


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Captcha