Sygic GPS navigasyon ile her adrese ulaşın


sygic navigasyon
Eğer araba ile bilmediğiniz bir adrese doğru yola çıktıysanız veya yurt dışına bilmediğiniz bir ülkeye seyahat ediyorsanız yollarda kaybolmamak için bir navigasyona ihtiyacınız olacaktır, peki ama illada pahalı


bir navigasyon cihazı alıp güncellemelerinede ekstradan para mı ödemek gerek ? elbetteki hayır , Geçenlerde Yurt dışında araba ile gezerken oldukça faydalı bulduğum bir GPS navigasyon yazılımı keşfettim , ismi Sygic olan bu yazılımı cep telefonum ile kullandım ve sadece ilk başta Google play storeden indirilmesi sırasında internet bağlantısı gerekli oldu, sonrasında bulunulan ülkeyi tespit ettiğinden O ülkenin haritasını bir tıkla indirebildim , aslında ücretli olan bu yazılımı 4-7 gün arasında bir sürede ücretsiz full sürüm şeklinde kullanabiliyoruz. Gelelim kurulum ve kullanımına:

1. Google playstoreye gidip aramaya sygic yazalım ve bulduğu uygulamayı kuralım

sygic GPS navigasyon kurulumu

2. Bulunduğumuz ülkeyi otomatik olarak tespit edecek o ülkenin haritasını indirmemizi isteyecektir

sygic harita indir

3. Sonrasında ekranımıza premium deneme süresi gelecek ve şimdi deneyin butonuna bastığımızda karşımıza ücretli premium fiyatları gelecektir sağa doğru kaydırıp Basic kısmını bulalım ve Ok butonuna basalım (Aşağıdaki resim)

sygic basic

4. Üstteki arama boşluğuna gitmek istediğimiz yeri yazalım (1) mesela örneğimizde Avcılar istanbul olarak yazdım , sonrasında yönleri al butonuna basalım (2) , yürüyerekmi araba ile mi gideceğimizi seçelim (3) ve son olarak Başlat butonuna basalım (4)

sygic ile yön bulma

vew rotayı takibedelim Türkçe ve sesli olarak sağa dön sola dön şeklinde uyarılacağız fakat bu aşamada yerimizin tespiti ve başlangıç noktası için GPS yi açmamız gerekecektir

sygic gps

Gidilecek yol üzerindeki Park yerlerini , Benzin istasyonlarını verdiği gibi üzerinde bulunulan yoldaki hız limitini ve arabanın o anda kaçla gittiğini de bize göstermektedir , ayrıca varılacak yere olan mesafeyi Km cinsinden verip tahmini varış süresini belirtmektedir işin daha da ilginci yol üzerinde varsa hız tespit kameralarını da önceden bildirmektedir.

Sygic yol ayrıntıları

Sygice harita yüklemek için sol üst köşedeki Arama ikonunun yanında bulunan ızgara ikonuna tıklayalım (üstteki resimde sağda) karşımıza gelecek olan ekranda haritalara tıklayalım (5) ve sonraki ekranda yeşil artı ikonuna tıklayalım (6)

Sygic harita indirme

Açılan ekranda bir kıta seçip istediğimiz bir ülkenin haritasını indirelim , mesela Türkiyeden Almanyaya kara yolu ile gidecekseniz Almanya haritasını ve güzergah üzeribdeki ülke haritalarını da indirmeniz gerekecektir.

Sygic harita ilavesi

Sygic i kullanırken herhangi bir internet bağlantısı gerektirmemesi , tam sürüm olarak belirli bir süre kullanıma izin vermesi silinip yüklendiğinde tekrar belirli bir süreliğine premium kullanma hakkının verilmesi yazılımı popüler yapmış olmalı , Türkçe dil desteği mesafe ve tahmini varış süresi gibi ayrıntılar ise her ihtiyacı karşılamaktadır , yurt dışında birkaç yeri bulma konusundaki denemelerde hatasız olarak bizi istediğimiz yere ulaştırmıştır. Sygic indir

- HERE WeGo En iyi Ücretsiz GPS navigasyon Burada


10 Yorum Var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha