Kaspersky ücretsiz Antivirüs sürümü indirime sunuldu


kaspersky ücretsiz sürümünü indir
Kaspersky şirketi son zamanlarda Rusya hükümeti ile olan bağlantıları sebebi ile gündemi oldukça fazla meşgul etmişti , Microsoft Windows 10 da Kaspersky güvenlik yazılımını devre dışı bırakınca şirketin

kurucusu olan Eugene Kaspersky Microsofta karşı bir antitröst davası açtı , Kasperskynin şimdiki hamlesi ise ; 2016 yılında sadece Rusya için indirime sunduğu Ücretsiz Kaspersky sürümünü geliştirip Tüm dünyaya sunması. Şirketin kurucusu Buradaki sayfasından yaptığı duyuruda halihazırda yazılıma ABD, Kanada ve çok sayıda Avrupa ve Asya Pasifik ülkesinin derhal erişebileceğini ve küresel piyasaya sunumun önümüzdeki aylarda da devam edeceğini açıkladı böylece şirketin güvenlik yazılımının ücretsiz sürümünü bu ay başından itibaren dünya çapında bir kitleye yaymayı planladığı ortaya çıktı elbette Tüm dünya tarafından indirlebilir olması Temmuz ile Kasım 2017 arasında kademeli olarak gerçekleşecek. ilk olarak ABD, Kanada ve çoğu Asya Pasifik ülkesinden indirilebilecek , Eylül ayında Afrika, Latin Amerika ve Hindistan dan , Ekim ayında Avrupa, Japonya ve Güney Kore ve Kasım ayında Vietnam ve Tayland gibi ülkelerden indirilebilecek. Ürünü hemen indirmek isteyen kullanıcılar için bir kısıtlama yok , web sitesini ziyaret edip sayfa sonunda verdiğimiz linkten Ücretsiz Kaspersky sürümünü hemen edinebilirler.

Ücretsiz kaspersky arayüzü

Bu açıklamanın Kaspersky Labs'ın 20. doğum günüyle aynı zamana denk gelmeside tesadüf olmasa gerek . Ücretsiz antivirüs kullanıcıları sayesinde artan kullanıcı veritabanının kaspersky gelişimine olumlu etkilerinin olacağı öngörülüyor. Normalde ücretli bir antivirüsün değeri yaklaşık olarak 50 $ fakat bunu ödeyemeyecek pek çok kullanıcı bulunuyor bunlar ücretsiz alternatiflerini veya Microsoftun Windows Defenderini tercih ediyorlar ve Kaspersky ye göre buda kullanıcıları daha fazla riske atıyor.

Ücretsiz Kasperskynin özellikleri

1. Ücretsiz Kaspersky ,Kaspersky Internet Securitynin ücretsiz bir sürümü olup Ücretlisi ile tamamen aynı teknoloji ile oluşturulmuştur.

2. Temel Gereksinimleri karşılaycak şekilde tasarlanmıştır , ana amacı zararlı yazılımlara karşı bilgisayarı korumaktır , Dosya, web, anında mesajlaşma ve e-posta koruma modülleri ile birlikte gelir ve sistemi istediğiniz zaman taramak için kullanılabilir. (Tek tıkla tarama , zamanlanmış tarama gibi bütün temel seçenekleri sunar ) , koruma modüllerini devre dışı bırakma seçenekleri mavcuttur

3. Kaspersky sisteminizde çalıştıkça zararlı yazılımlara karşı korur. Koruma Kaspersky'nin ticari ürünlerinde kullandığı motorları kullanmaktadır. AV Testi veya AV Comparatives gibi kuruluşların yaptığı bağımsız testler, Kaspersky koruma motorunun sektörün en iyilerinden biri olduğuna işaret ediyor.

4. Sistemi yormayan bir altyapısının olacağını tahüt ediyor. Kaspersky diğer ücretsiz antivirüslerin içerdiği "Reklam odaklı kullanıcı alışkanlığını izleme" kodlarını içermez ve kullanıcı gizliliğini ihlal etmez.

Edinme ve Kurulum:

Free kaspersky indirme

Ücretsiz Kaspersky yi edinmek için sayfa sonundaki linki kullandığınızda küçük bir önyükleyici dosya indirilecektir ve bu dosya asıl kurulum paketini download edecektir, kurulum sırasında Kaspersky Güvenlik Ağı'na katılmanız istenecektir , Katılınca Kaspersky ile daha fazla veri paylaşırsınız, ancak daha iyi bir korumadan da faydalanmış olursunuz. Oturum açtıktan sonra ilk yapılması gerekli şey veritabanını güncellemektir. Ana program arayüzü yalnızca etkin olan tarama ve veritabanı güncelleme seçeneklerini listeler. Diğer Ücretli sürümde yeralan - Güvenli Para, Gizlilik Koruması, Ebeveyn Kontrolü , Yazılım Temizleyici, Güvenilir Uygulamalar modu, Güvenlik Açığı taraması ve Tüm cihazlar için koruma - ücretsiz sürümde mevcut değildir. Fakat Kullanıcının bütün koruma ihtiyaçlarını karşılar.

NOT: Kaspersky Free Antivirus, bir Kaspersky portal hesabı oluşturmanızı gerektirir fakat bu prosedür diğer birçok ücretsiz antivirüs kaydından çok daha kolaydır Kasım 2017 itibarıyla TÜRKÇE sürümü indirilip kullanılabiliyor

- Avast ücretsiz sürümünü minimum şekilde kuralım Burada28.12.2019 Tarihli Güncelleme : Kaspersky bu ücretsiz Antivirüsü sadece belirli ülkelere sunmaya başlamış Burada


11 Yorum Var
 1. Avatar for ambassador
 2. Avatar for Velociraptor
 3. Avatar for Ero35
 4. Avatar for Velociraptor
 5. Avatar for Sezer Tahmaz
 6. Avatar for Velociraptor
 7. Avatar for Sezer Tahmaz
 8. Avatar for Velociraptor
 9. Avatar for ozan
 10. Avatar for Velociraptor
 11. Avatar for Kemal Uğur

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Captcha