Multi upload siteleri


Multi upload siteleri
Dosya paylaşmak günümüz internet kullanıcılarının vazgeçilmezi, email eklerinde belirli tür ve boyutta dosya paylaşımına izin verilse bile herzaman ihtiyaçları karşılamayabiliyor. Mesela tatilde

akıllı telefonunuzla çektiğiniz Tüm resim ve videoları bir zip dosyası yapar ve Anne babanıza veya akrabalarınızdan birine yollamaya kalkarsanız işlemin Email ekleri ile mümkün olmadığını hemen farkedersiniz çünkü dosya boyutu belkide birkaç Gb veya daha fazla olacaktır. Özellikle Forum gibi sitelerde yapacağınız paylaşımların içerisinde yasal olmayan dosyalar bulunuyorsa bu dosyaların Upload siteleri tarafından tespit edilir edilmez silineceğini bilmeniz gerekir. Bu tarz paylaşımlarda silinmesini geciktirmek için uygulanan yöntem dosyayı şifrelemektir böylece içeriği okunamayacağından Tespiti de zorlaşır ayrıca dosyanın birden fazla Upload sitesine yüklenmesi dosyanın birkaçından silinse bile diğerlerinden indirilmesi şansını arttıracağından tavsiye edilen bir davranış biçimdir.

Peki ama onlarca Upload sitesine tek tek bu dosyaları yüklemek uğraştırıcı olmayacakmı ? ve kim saatlerce bu iş le uğraşır ? işte arkadaşlar tam bu noktada karşımıza Multi upload kavramı çıkıyor, tam türkçesi birden fazla dosya saklama sitesine aynı anda dosya yollamak demek olan bu sistem hem bazı yazılımlar hemde online siteler tarafından kullanıcılara ücretsiz sunulabilmektedir. Aşağıda bu site ve yazılımlardan birkaçını tanıtacağız.

Birden fazla dosya saklama sitesine aynı anda dosya yollayın

Aşağıdaki web sayfalarının her biri ile yapacağınız bir dosya yüklemesi seçeceğiniz diğer dosya saklama sitelerine de otomatik olarak yüklenmesini sağlayacaktır. Hani Finansal Risk yönetiminde Tüm yumurtaları aynı sepete koymayın derlerya aşağıdaki siteler ile yumurtaları farklı sepetlere koymuş oluyorsunuz.

1. Mirrored.to

20 farklı dosya sitesine aynı anda yükleme yapabilirsiniz bunun için ilgili dosya sitelerinin isimlerinin önlerindeki kutucuklara tik koyduktan sonra sürükleyip bırakarak veya Yüklemek için dosyaları seçin butonu ile dosyanızı yükleyebilirsiniz. Siteye Git

mirrored to Multi upload sitesi

Elbetteki internet üzerinde benzeri birçok web sitesi bulabilirsiniz , aşağıda ilk aramalarda karşınıza çıkabilecek olanlardan bazıları verilmiştir.

2. Multiup.org

3. Upmirror.info

4. Mirrorace.com

5. Multcloud.com

6. UploadMagnet

Online siteler yerine bilgisayarınıza indireceğiniz bir yazılım ile Birden çok dosya paylaşım sitesine dosya yüklemeyi de tercih edebilirsiniz bu durumda kullanabileceğiniz güncel yazılımlardan biri File & Image Uploader olabilir.

İndirme linkini alalım

Yazılımın nasıl kullanılacağı Buradaki başlığımızda ayrıntılı olarak açıklanmıştı.

- Dosyalarınızı birçok indirme sitesine aynı anda yükleyin Burada

- Microsoft Edge ile indirme (Download) Yapılmasın Burada

- Google Chrome ile İndirme (Download) yapılmasın Burada

- internet explorer ve Chrome ile indirme yapılmasın Burada

- Sadece izin verdiğiniz web sayfaları görüntülensin Burada

- Komut istemi (Cmd) ile websayfası nasıl yasaklanır Burada

- Windows Güvenlik duvarı ile Ip yada web sayfası yasaklama Burada

- Rufus ile Windows 10 Iso su nasıl indirilir Burada

- Windows 10 u Microsofttan ISO olarak indirin Burada

- Chrome ile Microsofttan direkt Windows 10 ISO su indir Burada

31 Mayıs 2011 Tarihli başlık güncellendi


6 Yorum Var
  1. Avatar for Velociraptor
  2. Avatar for Proportions
  3. Avatar for Velociraptor
  4. Avatar for Adem
  5. Avatar for Velociraptor
  6. Avatar for Multi Upload

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Captcha