Microsoft Office Picture Manager i kolayca edinin


Microsoft Office Picture Manager indir
Microsoft Office Resim Yöneticisi (Microsoft Office Picture Manager) bir grafik editörü uygulaması olup 2003 - 2010 yılları arasında Microsoft Office paketi sürümleri ile birlikte geliyordu fakat daha üst sürümlere


dahil edilmedi. Program normal kullanıcılar için oldukça faydalı denebilecek özellikler içeriyor ; kesme , döndürme , parlaklık , kontrast , kırmızı göz hatasını giderme ,resimlerin Microsoft SharePoint resim kitaplığına bağlanıp yüklenebilmesi... hernedense Microsoft bu küçük ve faydalı aracı Office 2013 ten kaldırmayı tercih etti. Bu yazılımın güncel sürümü "Windows Fotoğraf Galerisi" ismini almıştı. Aslında Microsoft Office Picture Manager ı tekrar edinmenin oldukça kolay ve yasal bir yolu var ve bunun için Microsoft Office nin herhangi eski bir sürümünü elinizde bulundurmanız falan da gerekmiyor yapacağımız tek şey Microsoft SharePoint designer ı indirip bundaki birtek özelliği yüklemek , yazılım ücretsizdir ve herhangi bir lisans anahtarı istemez

Microsoft Office Picture Manager Nasıl indilir

1. Öncelikle Microsoft SharePoint designer in uygun sürümünü aşağıdaki linklerden birinden indirelim. İngilizce paketleri direkt inmektedir , Türkçe paketlerinden birini edinecekseniz , linke tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. İndir butonunu kullanarak SharePointDesigner kurulum paketlerinden birini edinebilirsiniz.

Picture manageri indir

Ms SharePoint Designer 2010 Türkçe32 bit64 bit
Ms SharePoint Designer 2010 İngilizce32 bit64 bit

2. İnen kurulum paketini çalıştıralım ve Sözleşmeyi kabul et ekranındaki kutucuğa tik koyup Devam butonu ile bir sonraki adıma geçelim.

Picture manager lisans koşulları

3. İstediğiniz yüklemeyi seçin ekranında Özelleştir butonuna tıklayalım.

Microsoft sharePoint özelleştir

Bir sonraki ekranda Microsoft SharePoint yükleme seçenekleri karşımıza gelecektir bunlardan sadece Microsoft Office Picture manager olanını bırakıp diğerlerini hepsini aşağı açılır menüden çarpı olacak çekle getirelim ve Şimdi yükle butonunu kullanalım.

Microsoft Share point yükleme seçenekleri

4.Kurulumun bitmesini bekleyelim , böylece sistemimize Microsoft Office Picture Manager (Microsoft Office Resim Yöneticisi) kurulmuş olacaktır.

Microsoft Office Picture manager

Üstteki resimde de görüldüğü üzere Microsoft Office Picture Manager yazılımı en son Windows 10 sürümünde sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

- Office 2016 Pro Türkçe 64 veya 32 bit İndirin Burada

- Chrome ile Microsofttan direkt Windows 10 ISO su indir Burada

- Microsofttan windows 10 ISO su indirmede farklı yöntem Burada

- Windows ve Office ISO larını kolayca indirin Burada

- Windows 10 u Microsofttan ISO olarak indirin Burada

- Windows 10 güncel sürümü Microsofttan ISO olarak indirin Burada

- Rufus ile Windows 10 Iso su nasıl indirilir Burada

- ESD dosyasını ISO formatına çevirelim Burada

- Windows ISO downloader Burada

- UUP yi ISO formatına çevirelim Burada

9 Ekim 2013 tarihli başlık Güncellendi


39 Yorum Var
  1. Avatar for Velociraptor
  2. Avatar for Murat K.
  3. Avatar for Velociraptor

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Captcha