WhatsApp'da Duvar Kağıdı nasıl değiştirilir


whatsapp ta duvar kağıdı nasıl değiştirilir
Devir tam anlamıyla bilişim devri , biz eski kuşaklar bilgisayar başında daha uzun süre geçirirken hep aynı ekrana bakmaktan sıkıldığımızda iç açıcı bir duvar kağıdı kullanır ve Psikolojik olarak bir


farkındalık oluşturduğumuzu düşünürüz. Gençler ise cep telefonu ekranından gözlerini ayıramazlar hatta önüne dahi bakmadan yolda yürüyen birçok kişiye rastlamak artık olağan sayılmaya başlandı doktorlar bu durumu hastalık olarak nitelendirse de pekçok kişi için O akıllı telefon ekranında gördüğü bir smile , kalp veya sosyal ağlarda edindiği statü gerçek hayatından çok daha önemlidir mesela whatsapp hernedense insanların vazgeçilmezi haline geldi bunda belkide en önemli etken internet üzerinden istediği kadar sohbet imkanı sağlaması ve bunun için ek herhangi bir ücretin olmaması , giden mobil internet verisi de zaten oldukça cüzzi. Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'da dilerseniz sohbet ekranındaki arka plan yani duvar kağıdını değiştirebiliriz , Bilgisayardaki masaüstü duvar kağıdı kadar etki etmesede arada küçük değişiklikler özellikle gençlerin hoşuna gidecektir.

Biliyorsunuz ki Whatsapp'da sohbet penceresi yazışmalarının arka planında Whatsapp'ın orjinal desenli bir duvar kağıdı vardır. Sohbet arka planındaki desenleri sevmiyorsanız öyle kullanmak zorunda değilsiniz. Çünkü pek çok farklı stil ile bu duvar kağıdını değiştirme imkanınız vardır. Örneğin çok sevdiğiniz birinin resmini arka plan yapabileceğiniz gibi düz bir renk yada google play storedan duvar kağıtları ile değiştirebilirsiniz.

Whatsapp'da Arkaplan Nasıl Değiştirilir?

1. Telefonunuzda WhatsApp Messenger'ı açın ardından Sohbet penceresine geçin.Sağ üst köşedeki üç noktalı simgeye dokunun. Ve duvar kağıdını seçin.

Whatsapp de duvar kağıdı nasıl değişir

2. Küçük bir pencere açılacaktır. Burada Galeri, düz renk, duvar kağıdı galerisi , varsayılan ve duvar kağıdı yok seçenekleri yeralır.

Galeri: Cihazdaki herhangi bir fotoğrafı duvar kağıdı olarak atamak için seçin.
Düz renk: Arka planı düz istiyorsanız seçin.
Varsayılan: Değiştirdiğiniz arka planı yeniden Whatsapp varsayılan duvar kağıdına döndürmek için seçin.
Duvar kağıdı yok: Seçimli duvar kağıtlarını kaldırır. Sohbet arka planı hafif gri olarak düz renk olur.
Duvar kağıdı galerisi: google play store'da duvar kağıdı indirir.

whatsappde düz renk duvar kağıdı

Duvar kağıtlarını istediğiniz tercihi yaptıktan sonra yeni tercihlerinizi değiştirebileceğiniz gibi varsayılana döndürmekte oldukça kolaydır.Örneğin düz renk seçmek istersek duvar kağıdı seçimlerinden düz renge tıklarız. Ve renklerden birini seçeriz. Renk seçimini yaptıktan sonra ekranda ön izleme görünür.Rengi onaylıyorsanız kur beğenmedi iseniz iptal'i seçin. Kur seçeneğinin ardından artık tüm sohbet pencerelerinde seçim yaptığınız duvar kağıdı görünür.

Whatsapp duvar kağıdı değişti

Her bir kişi için farklı duvar kağıdı ayarlanamaz.Ekran görüntüsü almadığınız sürece Duvar kağıdınız hiç kimse tarafından görünmez.

- Whatsapp yolladığımız resimlerin boyutunu düşürmesin Burada

- Android Cihazlarda Galeride Resim Gizleme Burada

- Telefonumuz Mobil verideyken güncelleme yapmasın Burada

- Android te pil tasarrufu nasıl aktif edilir Burada

- Telefonda yazı yazarken kelime önermesin Burada


4 Yorum Var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha