Line deki Resmi whatsapp de paylaşmak


Line deki Resmi whatsapp de paylaşmak
Bildiğiniz üzere bir çok mesajlaşma ve chat uygulaması bulunuyor bunların popülerlikleride malesef kaliteleri ile değil reklamlarla belirleniyor mesela WhatsApp , Skype , Viber , Line bu uygulamaların en tanınmış

olanları. Yurt dışında yaşıyorsanız veya bir akrabanız yada tanıdığınız yurt dışında ise sohbet programlarının gerçek performanslarını test etme imkanınız olmuş demektir. Bu Konuda izlenimlerimi aktarıp kararı size bırakacağım. Sohbet yazılımları arasındaki en kalitesiz ve ne gariptir ki en popüler olanı WhatsApp , mesela Almanya Türkiye arası bırakın görüntülü konuşmayı sadece ses iletimi dahi berbat yine Türkiye Arabistan arasında herhangi bir sesli konuşma imkanı vermiyor. Aynı koşullarda Skype ile görüşmeye kalkarsanız mükemmel bir uluslararası sohbet gerçekleştiriyorsunuz. Viber Türkiyede neden çalışmıyor belirsiz. Eğer farklı bir sohbet yazılımı denemek isterseniz LINE ı deneyebilirsiniz. Mesajlaşmak için mükemmel bir uygulama diyebilirim ses iletimi de whatsApp den çok daha iyi gel gelelim bir kusuru var oda yüksek pil tüketimi.

LINE sohbet uygulamasında paylaşılan bir resmi whatsApp ye yollamak

LINE sohbet uygulamasını kullanırken uygulamada ekli arkadaşlarınız ile paylaşmış olduğunuz bir resim , haber linki yada dosyayı LINE kullanıcısı olmayan ve whatsApp gibi diğer mesajlaşima yazılımlarını kullanan arkadaşlarınız ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Normalde dosyanın hemen solunda bulunan paylaşım ikonuna tıkladığınızda bunu yapabileceğinizi düşünürsünüz lakin denediğinizde böyle bir seçenek olmadığını farkedeceksiniz.Aslında LINE de böyle bir seçenek var fakat biraz tuhaf çalışıyor. Örneğin LINE de arkadaşınıza yolladığınız bir resmi whatssApp deki herhangi birine yollamak için aşağıdaki adımları izleyin

1. LINE Sohbet penceresine gelin ve LINE de paylaştığınız resmin üzerine tıklayın

2. Resim tam ekran modunda açılacaktır,Android telefonunuzun sürümüne göre Paylaşım ikonunun yeri değişebilir bende PIE 9 olduğu için sol alt köşede bulunuyor,buradaki paylaşım ikonuna tıklayın.

LINE uygulamasında resim paylaşımı

3. Yeni açılacak olan seçenekler arasında yeralan "Başka Uygulama Kullan" kısmına tıkladığınızda resmi paylaşmak istediğiniz sohbet uygulamaları ve Bluetooth , email gibi seçenekler belirecektir.

LINE de paylaşılan resmi whatsapp de paylaşmak

Bunlardan mesela WhatsApp yi seçip burada bulunan bir arkadaşınız ile , LINE uygulamasında paylaşmış olduğunuz resmi paylaşabilirsiniz. LINE ın eski sürümleri mükemmel derecede kaliteli ses iletimi sağlıyordu her nedense son bir yıldaki güncellemeler kalitesini biraz bozmuş olsada her halükarda özellikle sesli görüşme konusunda WhatsApp den daha kaliteli bir uygulamadır.

- WhatsApp'da Duvar Kağıdı nasıl değiştirilir Burada

- Skype çarpı işaretine basıldığında kapanmasın Burada

- Whatsapp yolladığımız resimlerin boyutunu düşürmesin Burada

- WhatsApp masaüstü uygulamasını kullanmayın Burada

- Viber masaüstü sürümü incelemesi Burada


2 Yorum Var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha