Facebook videolarını giriş yapmadan izle yada indir


Face videolarını giriş yapmadan izle yada indir
Sosyal ağları hem vaktim olmadığı için hemde sevmediğim için kullanmıyorum zaten kendime ait ne bir Facebook hesabım var ne de instagram veya benzeri hesaplarım, ilk popüler olduğu yıllarda bir Facebook


hesabı açmıştım ama kapatalı sanırım en az 8 yıl oluyordur. Elbette bana hitap etmemesi popüler olmasını engellemedi , demek ki insanlar birbirleri ile iletişim için bir araç arıyorlarmış bunu da fırsata çeviren Facebook olmuş. Hesabım olmadığından bazen arkadaşların yolladığı ve mutlaka bir facebook hesabına giriş yapılmasını gerektiren bazı video linkleri oluyor.

Facebook giriş sayfası

Ayda birkaç adet bu tarz link aldığımdan acaba facebook hesabı olmadan bu videoları nasıl seyredebilirim diye araştırdım ve aslında bunun çok ta kolay şekilde gerçekleştirilebildiğini farkettim , birileri Facebook videolarını indirmek için online araçlar sunmuşlar aşağıdaki makalemizde bunlardan bir tanesinin tanıtımını yapacağım.

Facebook a giriş yapmadan Facebook videolarını izleyin yada indirin

Aslında bir ara bu tarz videoları linkine tıklandığımda izleyebiliyordum sonradan ne olduysa giriş istemeye başladı , herneyse bu tarz siteler en basitinden bir internet cafe de bile facebook hesabınıza giriş yapmadan ilgili videoyu izlemenize veya kaydetmenize olanak vermesi açısından önemlidir. gelelim adımlarına :

1. Elinizde facebook tan size yollanan bir video URL si olmalıdır. Bu URL size WhastApp üzerinden , email yolu ile veya başka mesajlaşma uygulamaları kullanılarak iletilmiş olabilir.

2. Videoyu indirmek yada izlemek için Burada yeral URL yi ziyaret edin , karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

Face videoları nasıl indirilir

3. Orada yeralan boşluğa Facebook video URL sini yapıştırıp Download butonuna tıklayın , kısa süren bir işlem yapacak ve ardından videoyu hem izleyebileceğiniz hemde indirebileceğiniz bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada yeralan "Download Video in Normal Quality" veya "Download Video in HD Quality" linklerinden birine tıklarsanız videoyu indirmeden de izleyebilirsiniz.

Face video indir veya izle

izleme ekranının sağ köşesinde yeralan üç noktaya tıklayıp indir özelliğini de kullanabilirsiniz. More Options kısmına tıklarsanız Açılan seçeneklerden biri ile videoyu direkt indirebilirsiniz.

Face video indirme sitesi

Son zamanlarda kullandığım bu site linkini sayfa sonuna da ekledim , bu tarz siteler pek uzun ömürlü olmuyorlar nedense umarım işinize yarar.

- Facebooktan Programsız video indirme Burada

- WhatsApp de bir kez görüntüle özelliği nasıl kullanılır Burada

- WhatsApp Web uygulaması ile QR kodu nasıl taratılır Burada

- Android Ana Ekranına WhatsApp Sohbet Kısayolu Ekleyin Burada

- WhatsApp de koyu tema nasıl aktif edilir Burada

- WhastApp de sizi istemediğiniz gruplara ekleyemesinler Burada

- Whatsapp yolladığımız resimlerin boyutunu düşürmesin Burada

- WhatsApp Parmak izi kilidi nasıl etkinleştirilir Burada

- WhatsApp de sohbet mesajlarını topluca silin Burada

- Whatsapp'da Arama Zil Sesi nasıl değiştirilir Burada


2 Yorum Var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha