Xion Audio Player


Xion ses oynatıcı
Eğer Winamp tarzı bir ses oynatıcı arıyorsanız güçlü özellikler sunan Psd arayüz desteği olan Xion Audio Player i deneyebilirsiniz , arayüz desteği sayesinde Photoshop ta kendi .psd arayüzlerinizi

oluşturup kolayca kullanabilirsiniz , varsayılan arayüzü de oldukça hoş olan yazılım bu arayüzde Winamptan esinlenmişe benziyor , Oynatıcı , ekolayzer ve oynatma listesi birbirinden ayrılıp ekranın istenen konumunda konumlandırılabilir , kendi ekolayzer ayarlarınızı yapabileceğiniz gibi mevcut olan ayarı da kullanabilirsiniz.

Xion-Audio-Player

Eğer müzik türüne göre ekolayzeri ayarlamak istiyorsanız Equalizer üzerinde herhangi bir yere sağ tıklayın ve Configure deyip Equalizer tabına geçin burada istediğiniz müzik türüne göre On kısmına tik koyup aşağı açılır menüden uygun türü seçebilirsiniz , ilaveten buradaki diğer tablardan birçok ayarı gerçekleştirebilirsiniz.

ekolayzer

Yazılım diğer hoş bir özelliği ise mevcut temayı kolayca kişiselleştirme seçeneği sunması mesela temanın rengini kolayca değiştirebilirsiniz , yazılım üzerinde herhangi bir yere sağ tıklayıp "Choose a skin " dediğinizde açılan ekrandan yeni bir arayüz seçebilirsiniz.

Xion_Choose-Skin

Eğer daha fazla arayüz indirmek istiyorsanız dipteki "Get More Skins" butonuna tıklamanız yeterlidir , yazılımın ana ekranında sağ ve sol taraflarında birer üçgen işareti bulunur , sağ taraftakine tıkladığımızda ana ekranın rengini ayarlayabileceğimiz menü açılacaktır , Buradaki renklerden herhangi birini faremizle seçtiğimizde arayüz rengi anında değişecektir. Yazılm Sistem kaynağını da minimum düzeyde kullanır , Winamp ile kıyaslandığında hafızada çok daha az yer kaplar ilaveten çok daha güncel olduğundan her windows sürümünde hatasız çalışabilir , ses kalitesi oldukça iyi olan yazılım eski winamp müdavimleri tarafından beğenilecektir diye umuyorum. Bu arada Winamp ın 2019 yılında tekrar kullanıma sunulmasına karar verilmiş ve şu anda ilk beta ları test ediliyor , hayılrısı diyelim. Xion Audio Playerın anasayfasında hem kurulumlu olanı hemde portable olanı mevcut şahsen Portablesini kullanmaya başladım bile.

Anasayfası
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: xion.r2
Boyut: 3.39 MB
Sistem: Windows Xp ve üzeri tüm windowslarda

- Hokrain Ses dosyası oynatıcısı Burada

- Windows 10 da kulaklıktan ses gelmiyor Burada

- Teyp Kasetini bilgisayara aktaralım Burada

- Ekrandaki herhangi bir sesi kaydedelim Burada

- MP3 çalar , Araba teybi vs. müzikleri istenen sırada çalmıyor Burada

- Bir klasör içerisindeki müzik dosyaları bir tıkla çalsın Burada

- Cep telefonu sesini bilgisayar hoparlöründen dinleyelim Burada


14 Yorum Var
  1. Avatar for Velociraptor
  2. Avatar for ata

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Captcha